Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Půjčka ViaSMS – až 12000 bez příjmu

13/5/2024

Až částkou 12000 Kč Vám může pomoci ViaSMS půjčka v překonání finančních potíží před výplatou. Jak lze o tuto půjčku žádat, kdo ji poskytuje a jaké jsou její další parametry a charakteristiky?

Půjčku žádejte online

O půjčku ViaSMS lze žádat velmi jednoduše prostřednictvím online formuláře na stránkách ViaSMS.cz V prvním kroku je nutné se zaregistrovat v online formuláři - zadat své jméno, příjmení, kontakt, číslo bankovního účtu a zaslat symbolický poplatek 1 Kč z důvodu ověření čísla účtu. Pak už lze jednoduše zvolit částku a dobu splatnost a požádat o půjčku.

Při první žádosti 4999, pak až 12000 Kč

Částka při první žádosti je 4999 Kč, při řádném splacení první půjčky se maximální částka navyšuje, a to tak, že při páté půjčce (po čtyřech řádně splacených půjčkách) lze požádat až o maximálních 12000 Kč. Splatnost si vyberete vždy v rozmezí 1 - 30 dní - právě tolik, na jak dlouho peníze do výplaty potřebujete.

Rychlá a dostupná půjčka

Předností půjčky ViaSMS je zejména rychlost a dostupnost. Posouzení Vaší žádosti proběhne prakticky okamžitě (žádáte-li v pracovních dnech v běžné pracovní hodiny) a pokud Vám bude půjčka přidělena, peníze jsou okamžitě zaslány na Váš účet. Můžete je tak mít například již za 15 minut. Z hlediska dostupnosti se jedná o rychlou půjčku bez doložení příjmů, u které není potřeba dokládat příjmy a u nižších částek ani není potřeba podepisovat smlouvu o úvěru.

Poskytovatel půjčky

ViaSMS je poskytována společností ViaSMS, s.r.o., která působí v oblasti SMS půjček v několika evropských zemích a poskytla půjčku již tisícům a tisícům spokojených klientů.
Naše tipy:

Pokud se chcete dozvědět více na téma rychlá půjčka bez doložení příjmů, podívejte se na stránky Maxi-půjčky.cz

Jste-li v situaci, že opravdu nemůžete doložit, kolik vyděláváte, a potřebujete nutně peníze, mohly by vás zaujmout informace o půjčce bez doložení příjmů – online zde.
© 2024 Rychlé-půjčky-bez-doložení-příjmů.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele

Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.