Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Půjčky na směnku přijedeme

13/5/2024

Půjčky na směnku jsou typickým příkladem nebankovních půjček a zpravidla je nabízejí soukromé osoby. Někteří z poskytovatelů těchto půjček jdou svým klientům natolik vstříc, že poskytují tzv. půjčky na směnku - "přijedeme až k Vám domů".

Půjčka oproti podpisu směnky je obecně velmi dostupnou variantou nebankovní půjčky. Obejde se bez složité smlouvy, protože směnka sama o sobě je dostatečně silným a jednoznačným dokumentem, který jasně stanovuje kdo, komu, kdy a kolik má zaplatit. Na směnku si tak mohou půjčit i ti, kteří nechtějí prokazovat své příjmy v bance nebo mají problémy s registrem dlužníků.

Náležitosti směnky

Aby byla směnka platná, musí mít přesně dané náležitosti. Musí být označena slovem "směnka", musí obsahovat příkaz k zaplacení dané částky a také jméno a identifikační údaje toho, kdo má zaplatit. Nesmí chybět termín splatnosti a uvádí se i místo, na kterém se má splátka uskutečnit. Dále se na směnku uvádí jméno věřitele a samozřejmě datum a místo vystavení a podpis.

Až k Vám domů

Půjčky zajištěné směnkou poskytují i některé větší nebankovní firmy, nicméně nejvstřícnější přístup mají právě soukromí investoři. Někteří z nich neváhají přijet se směnkou až k Vám domů a vystavení směnky a předání peněžního obnosu zařídit přímo u Vás v obývacím pokoji.

Pozor na rizika

Je však nutno mít na paměti, že "půjčky na směnku - přijedeme" půjčit si na směnku je sice jednoduché a rychlé, ale také značně rizikové. Pokud budete mít problém své závazky splatit včas, máte oproti běžným půjčkám prakticky nulový manévrovací prostor a ihned po datu splatnosti se můžete dostat do exekuce. Buďte proto opatrní a vše si řádně promyslete. Více se o tématu směnka dozvíte zde.

Půjčky ihned do 5 minut nonstop

Pokud potřebujete získat půjčku bez doložení příjmů a bez registrů, nemusíte nutně podepisovat směnku. Můžete využít široké nabídky nebankovních půjček online.


Naše tipy:

Pokud se chcete dozvědět více na téma rychlá půjčka bez doložení příjmů, podívejte se na stránky Maxi-půjčky.cz

Jste-li v situaci, že opravdu nemůžete doložit, kolik vyděláváte, a potřebujete nutně peníze, mohly by vás zaujmout informace o půjčce bez doložení příjmů – online zde.


© 2024 Rychlé-půjčky-bez-doložení-příjmů.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele

Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.