Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Kredito 24 - rychlá půjčka pro každého

13/5/2024

Dostali jste se do finanční tísně a hodila by se vám nějaká šikovná půjčka? Pak vaší trefou do černého může být nejrychlejší půjčka na trhu známá jako Kredito 24, která spadá pod německou firmu Kreditech SSL Holding GmbH. Peníze získáte skutečně rychle, což oceníte zvláště v případě, kdy vám vaše dluhy budou dýchat na paty.

Jak probíhá žádost

Dobrou zprávou je, že o půjčku Kredito 24 můžete zažádat z pohodlí vašeho domova, aniž byste museli chodit na osobní schůzku. Nečeká vás ani žádné složité a především zdlouhavé papírování, což je určitě bodem k dobru. Žádost vyplníte prostřednictvím internetu. Pokud vám bude půjčka schválena, zašlete jednorázový poplatek ve výši 1 Kč na účet poskytovatele, čímž se ověří platnost vašeho účtu. Po dokončení procesu budou peníze obratem odeslány na váš bankovní účet.

Maximální výše půjčené částky

Jste-li u půjčky Kredito 24 novým zákazníkem, budete si moci půjčit částku do výše 5000 Kč s dobou splatnosti 30 dní. Ve chvíli, kdy se stanete věrným a ověřeným klientem, budete moci zažádat až o 15 000 Kč. Využít můžete i flexibilního úvěru, kdy si sami budete moci nastavit délku splatnosti.

Podmínky pro získání půjčky

Abyste půjčku získali, musíte splnit určité podmínky. Jednou z nich je vlastnictví bankovního účtu, který musí být vedený na vaše jméno. Kredito 24 ze zásady neposílá peníze na účet, jehož vlastníkem není žadatel o půjčku. Další podmínkou je prokázání platného občanského průkazu.

Jak postupovat, když chcete půjčku splatit

Splatit půjčku Kredito 24 není vůbec složité. Vybrat si můžete hned z několika způsobů platby, díky čemuž máte možnost zvolit takový, který vám nejvíce vyhovuje. Tuto rychlou půjčku můžete splatit předčasně a to i bez jakéhokoli příplatku či sankce.


Naše tipy:

Pokud se chcete dozvědět více na téma rychlá půjčka bez doložení příjmů, podívejte se na stránky Maxi-půjčky.cz

Jste-li v situaci, že opravdu nemůžete doložit, kolik vyděláváte, a potřebujete nutně peníze, mohly by vás zaujmout informace o půjčce bez doložení příjmů online.


© 2024 Rychlé-půjčky-bez-doložení-příjmů.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele

Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.