Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Pro koho je určena nebankovní hypotéka

13/5/2024

V dnešní době je již standardem, že pro nákup bytu nebo rodinného domu využíváme úvěru. Pro účely pořízení nového bydlení, případně rekonstrukci toho stávajícího, je nejoblíbenějším a nejvýhodnějším finančním produktem hypotéka.

Hypotéku typicky poskytují bankovní instituce. Banky mají ovšem poměrně přísná kritéria na to, komu svoji hypotéku poskytnou. Pokud máte dostatečný příjem a čistý rejstřík dlužníků - máte v bance šanci. Pokud toto ale nesplňujete nebo zkrátka nemáte rádi zdlouhavé "papírování", se kterým se často v bankách můžeme sektat, může pro Vás vhodnou alternativu představovat nebankovní hypotéka.

Nebankovní hypotéka - kdo ji poskytuje?

Jak už z názvu vyplývá - nebankovní hypotéku poskytují nebankovní společnosti a instituce. Jedná se většinou o větší nebankovní společnosti, které se buďto na hypotéky specializují nebo mají hypotéční úvěr jako součástí své nabídky vedle například spotřebitelských půjček.

Výhody a nevýhody nebankovní hypotéky

Jak už bylo řečeno - nebankovní hypotéka je dostupnější než hypotéka od banky. Je také spojena s menší byrokracií. Na druhé straně nemá tak výhodné úročení jako bankovní hypotéka a rovněž rizika spojená s nebankovní hypotékou jsou vyšší, než je tomu u bankovních produktů.

Nebankovní hypotéky jsou na našem trhu již řadu let a za tu dobu si vydobily své místo a těší se stále větší oblibě.Naše tipy:

Další zajímavé a užitečné informace o rychlé půjčce bez doložení příjmů naleznete také například na webu Maxi-půjčky.cz

Půjčka bez doložení příjmů je zde pro všechny, kteří z jakéhokoli důvodu nechtěji, nebo zkrátka nejsou schopni doložit potvrzení o příjmu. Více informací si přečtěte zde.
© 2024 Rychlé-půjčky-bez-doložení-příjmů.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele

Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.