Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Co je to Americká hypotéka

13/5/2024

Asi všichni známe klasickou hypotéku - tedy úvěr, při kterém dáváme bance nebo jiné společnosti do zástavy nemovitost, a získáme půjčené peníze za účelem pořízení této nemovitosti. Hypotéka se vyznačuje výhodným úrokem - díky zástavě nemovitosti má pro banku nízká rizika.

U americké hypotéky je tomu podobně jako u hypotéky klasické, s tím rozdílem, že půjčené finanční prostředky nemusíme využít na pořízení zastavované nemovitosti - můžeme je využít například na nákup nového auta, zaplacení jiných dluhů, na vybavení domácnosti nebo zkrátka na cokoliv.

Náš tip: Pokud máte nízký nebo špatně prokazatelný příjem, přečtěte si více informací o půjčce bez potvrzení o příjmu. Je to snadná, rychlá a dostupná půjčka, kterou najdete už i v nabídce některých bank.

Americká hypotéka = nízký úrok

Americká hypotéka má pro banky nebo nebankovní poskytovatele o něco vyšší rizika, proto je úroková sazba o něco vyšší než u klasické hypotéky. Stále ale platí, že úrok americké hypotéky je nížší než většina ostatních spotřebitelských úvěrů. To z toho důvodu, že se jedná o úvěr zajištěný nemovitým majetkem a to výrazně snižuje rizika pro věřitele.

Kdo poskytuje americkou hypotéku

Americkou hypotéku najdeme jak v nabídkách bank, tak i nebankovních institucí. Pravdou sice je, že ne každá banka nebo nebankovní společnost americkou hypotéku poskytuje, ale rozhodně tento produkt najdeme u celé řady finančních společností.

Výhody a nevýhody Americké hypotéky

Jak už jsme zmínili - výhodou americké hypotéky je nízký úrok a neúčelovost - peníze můžete použít na cokoliv. Nevýhodou pak můžet být samotná podstata tohoto typu úvěru - abychom tuto půjčku dostali, musíme mít vhodnou nemovitost, kterou můžeme dát do zástavy. Dalším rizikem je to, že se nám může "podařit" půjčené peníze utratit "ani nevíme za co" a zbude nám pak jenom splácení a nemovitost v zástavě.
Naše tipy:

Pokud se chcete dozvědět více na téma rychlá půjčka bez doložení příjmů, podívejte se na stránky Maxi-půjčky.cz

Jste-li v situaci, že opravdu nemůžete doložit, kolik vyděláváte, a potřebujete nutně peníze, mohly by vás zaujmout informace o půjčce bez doložení příjmů – online zde.
© 2024 Rychlé-půjčky-bez-doložení-příjmů.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele

Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.