Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace.

Nebankovní půjčky v ČR

3/9/2014

Vedle bank na finančním trhu působí velké množství společností, které se zabývají půjčováním peněz bežným občanům. Může se jednat o jednotlivce, kteří mají volné finanční prostředky, jedná se o menší firmy o několika lidech a je zde také několik velkých mezinárodních společností, které mají stovky nebo tisíce zaměstnanců a bezpočet smluvních spolupracovníků.

Náš tip: Informace o tématu rychlá půjčka bez doložení příjmů - kdo ji nabízí, jaké má parametry, na co si dát pozor - se můžete dozvědět na této stránce.

A jako všude, i na nebankovním trhu se najdou společnosti slušné a solidní, a také firmy nebo jedinci, kteří se snaží dostat z lidí peníze podvodným způsobem a zneužívají toho, že žadatelé o půjčku jsou často ve finanční a časové tísni.

Oproti bankám je tedy nebankovní sektor o něco "divočejší", rizika jsou zde vyšší, na druhou stranu jsou nebankovní půjčky mnohem dostupnější než půjčky bankovní a rovněž rychlost vyřízení nebankovní půjčky je většinou nesrovnatelná s bankami. (Jsou nebankovní půjčky, které můžete mít doslova do pár minut - o tom si můžete v bance jen nechat snít...)

Charakteristiky nebankovních půjček

Jak už bylo uvedeno, nebankovní půjčky se vyznačují rychlostí vyřízení a dostupností. Někdy stačí jen předložit občanský průkaz, případně další doklad totožnosti, podepsat smlouvu a půjčka může být Vaše. A celé vyřízení nemusí zabrat ani půl hodiny. Nebankovní půjčky mají ale vyšší úrokovou sazbu a RPSN, někdy až mnohonásobně vyšší než u banky. Půjčené peníze se Vám pak mohou poměrně dost prodražit. A to nemluvě o případech, kdy se opozdíte se splátkou a jste vystaveni nejrůznějším sankcím a poplatkům.

Na co si dát pozor

U nebankovních půjček je v první řadě důležitý výběr společnosti. Při sebemenších pochybnostech o poskytovateli nebankovní půjčky raději bežte jinam. Nejlépe ke známým a prověřeným firmám, které na našem trhu působí už řadu let. Samozřejmostí by mělo být důkladně si přečíst smlouvu o půjčce a zprostředkovatele půjčky se vyptat na vše, co nám není jasné. Nebo si pro jistotu k ruce vezměte právníka.
Naše tipy:

Pokud se chcete dozvědět více na téma rychlá půjčka bez doložení příjmů, podívejte se na stránky Maxi-půjčky.cz

Jste-li v situaci, že opravdu nemůžete doložit, kolik vyděláváte, a potřebujete nutně peníze, mohly by vás zaujmout informace o půjčce bez doložení příjmů – online zde.
© 2014 Rychlé-půjčky-bez-doložení-příjmů.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele

Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.